31. března 2012

Vínový oversized kabát


  • ze second handu
  • vel: XL/XXL?
  • cena: 120,-Kč

9 komentářů:

  1. suuper cool! :D thanks for stopping by! I'm following, follow me :D

    xx

    www.sickbytrend.com

    OdpovědětVymazat
  2. classy blazer!

    Visit my blog? xx Miss Beatrix (http://missbeatrix.blogspot.com)

    OdpovědětVymazat
  3. wow blazer, always seems so cool <3<3
    saphira-t

    OdpovědětVymazat
  4. Chcela by som ťa pozvať na moju giveaway, možno ťa cena zaujme a zapojíš sa do nej :)

    http://theblogger-girl.blogspot.sk/2012/08/my-first-giveaway.html

    OdpovědětVymazat
  5. Příjmi moje pozvaní na GA http://handbagforladies.blogspot.cz/2012/08/my-birthday-giveaway.html
    treba se rada zucastnis :)

    OdpovědětVymazat